Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag - Open klasse - Afdeling 4Stand
DE BELT 1-ALTENA 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag - Open klasse - Afdeling 7Stand
TEN MEDEL 1-ALTENA 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag (CB+D+Li+OB+R+WB) - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
13:00RAAMSDONKSVEER 1-ALTENA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 18Stand
14:00SMASH BOZ 1-ALTENA 1Gravel
zondag 7 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 76Stand
09:00BASTION BASELAAR 1-ALTENA 1Tenniskidscourt
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
10:30DE HOGE HEIDE 1-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:00DE DOORNAKKERS 1-ALTENA 1Kunstgras
donderdag 11 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00ALTENA 1-DE DOORDRAAIERS 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 24Stand
19:00OVERWAARD 1-ALTENA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 5e klasse - Afdeling 9Stand
19:00ALTENA 1-AALBURG 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 12 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:00CASH 1-ALTENA 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 49Stand
19:00WERKENDAM 2-ALTENA 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
19:00DE MERWEDE 1-ALTENA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 21Stand
19:00ALTENA 1-ENGELEN 4
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 31Stand
19:00ALTENA 1-WERKENDAM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 26Stand
19:00LEERDAM 2-ALTENA 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 28Stand
19:00ALTENA 1-DE WINKELS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 46Stand
19:00ALTENA 1-DE MOLENWIEK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 32Stand
19:00WERKENDAM 2-ALTENA 2
zaterdag 13 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag - Open klasse - Afdeling 4Stand
09:00ALTENA 2-DASH '35 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag - Open klasse - Afdeling 7Stand
09:00ALTENA 1-RIJNHUYSE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 18Stand
13:00ALTENA 1-WAALRACKETS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag (CB+D+Li+OB+R+WB) - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
13:00ALTENA 1-CC 1Roodzand Kunstgras
zondag 14 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 76Stand
09:30ALTENA 1-DE PETTELAER 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:00ALTENA 1-BIJSTERVELDEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
13:00ALTENA 1-HAAREN 1Roodzand Kunstgras
donderdag 18 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 11Stand
13:00ASMUNT 1-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 5e klasse - Afdeling 9Stand
19:00BAS DONGEN 1-ALTENA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 24Stand
19:15ALTENA 1-ARKEL 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 19 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:00ALTENA 1-RCW WAALWIJK 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 49Stand
19:00ALTENA 2-DE MOLENWIEK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
19:00ALTENA 1-DE LOBBELAER 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 21Stand
19:00TIOS 3-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 31Stand
19:00RAAMSDONKSVEER 2-ALTENA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 26Stand
19:00ALTENA 2-DE MATTENKLOPPERS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 28Stand
19:00GROENENDAAL 1-ALTENA 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 46Stand
19:00ENGELEN 2-ALTENA 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 32Stand
19:00ALTENA 2-GROOT ZUIDEVELD 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 20 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag - Open klasse - Afdeling 4Stand
RIJNHUYSE 2-ALTENA 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag (CB+D+Li+OB+R+WB) - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
CASH 2-ALTENA 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag - Open klasse - Afdeling 7Stand
10:00DASH '35 1-ALTENA 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 18Stand
13:30PAGNEVAART 1-ALTENA 1Gravel
maandag 22 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 76Stand
09:00ACHTER DE BOGEN 2-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
11:00MAASPOORT 1-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:00RAAMSDONKSVEER 1-ALTENA 1Roodzand Kunstgras
donderdag 25 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00ALTENA 1-GELDERMALSEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 24Stand
19:30WOUDRICHEM 1-ALTENA 1Kunstgras
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:00TENDO 2-ALTENA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 49Stand
19:00DE MERWEDE 4-ALTENA 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
19:00ULVENHOUT 1-ALTENA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 21Stand
19:00ALTENA 1-WAALRACKETS 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 31Stand
19:00ALTENA 1-DE HOGE HEIDE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 26Stand
19:00VIANEN 2-ALTENA 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 28Stand
19:00ALTENA 1-DREUMEL '75 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 46Stand
19:00ALTENA 1-DE OOIEVAARS 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 32Stand
20:00'T LOBJE 1-ALTENA 2Gravel