Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
zondag 6 mei 2018
vrijdag 11 mei 2018
zaterdag 12 mei 2018
zondag 13 mei 2018
woensdag 16 mei 2018
donderdag 17 mei 2018
vrijdag 18 mei 2018
woensdag 23 mei 2018
donderdag 24 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00ALTENA 1-BOEMERANG 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00RHELICO 2-ALTENA 1
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 9Stand
13:00DE SCHANS 3-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00GROOT ZUIDEVELD 1-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 27Stand
19:00BERKEL-ENSCHOT 3-ALTENA 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ALTENA 2-PRINCENHAGE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ALTENA 1-WERKENDAM 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17Stand
19:00DE MOLENWIEK 2-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ALTENA 2-ACHTER DE BOGEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 36Stand
19:00TIOS 1-ALTENA 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
20:15ALTENA 1-DE HEI 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 20Stand
20:15ALTENA 1-DE HAMBAKEN 2Roodzand Kunstgras
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00ALTENA 1-MENHEERSE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:00PIJNACKER 1-ALTENA 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
13:00ALTENA 1-BERLICUM 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
13:00ALTENA 2-BASTION BASELAAR 7Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:00DE DELFTSE HOUT 1-ALTENA 3Gravel
zondag 27 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 3Stand
11:00ALTENA 1-HEKSENWIEL 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
13:00ALTENA 1-TIOS 1Roodzand Kunstgras
woensdag 30 mei 2018
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 32Stand
19:00STOLWIJK 1-ALTENA 1Gravel
donderdag 31 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00ALTENA 1-RAAMSDONKSVEER 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00DE HAMBAKEN 1-ALTENA 1Kunstgras