Competitie

september 2018

donderdag 13 september 2018
vrijdag 14 september 2018
zaterdag 15 september 2018
zondag 16 september 2018
donderdag 20 september 2018
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 37Stand
19:00ALTENA 1-OVERWAARD 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 3e klasse - Afdeling 13Stand
19:00ALTENA 1-AALBURG 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 21 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 58Stand
19:00AMMERZODEN 1-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 58Stand
19:00ALTENA 2-WOUDRICHEM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 37Stand
19:00ALTENA 1-TIOS 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 39Stand
19:00ALTENA 1-OVERWAARD 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 42Stand
19:00CASH 2-ALTENA 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 13Stand
19:00GIESSENBURG 2-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 15Stand
19:00WERKENDAM 1-ALTENA 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
19:00ALTENA 1-'T LOBJE 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 22 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
09:00ALTENA 3-MEERKERK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
13:00ALTENA 1-WAARDENBURG 1Roodzand Kunstgras
zondag 23 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
13:00ALTENA 1-GELDERMALSEN 1Roodzand Kunstgras
donderdag 27 september 2018
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 37Stand
19:00MALISKAMP 1-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 3e klasse - Afdeling 13Stand
19:00ALTENA 1-VICTORIA 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 28 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 58Stand
19:00ALTENA 1-OVERWAARD 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 58Stand
19:00TIOS 1-ALTENA 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 37Stand
19:00WAALRACKETS 2-ALTENA 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 42Stand
19:00ALTENA 2-RAAMSDONKSVEER 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 13Stand
19:00ALTENA 1-LEERDAM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 15Stand
19:00ALTENA 2-GROOT ZUIDEVELD 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
19:00WOUDRICHEM 1-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 39Stand
19:30WAARDENBURG 1-ALTENA 1Kunstgras
zaterdag 29 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
09:00ALTENA 1-BE QUICK-GOUDA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
09:00ALTENA 2-ALTENA 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
14:00AMMERZODEN 1-ALTENA 1Kunstgras
zondag 30 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
10:00ZALTBOMMEL 1-ALTENA 1Kunstgras